(Київстар, Viber)   (МТС)   (Life )
Адрес: Украина, Хмельницкая обл., Каменец-Подольский, Шевченко, 2
 

GRL, Покришки, ЧАСТИНИ КОЛЕСА

Govind Rubber Limited (GRL) - назва виробника велопокришек, відоме у всьому світі. З моменту заснування компанії паном М. П. Поддаром (нині покійним) в 1964 році, нашим девізом було створення міцних і надійних покришок для тоді ще зароджується велопромишленності Індії. Незабаром, компанія GRL стала одним з найбільших виробників покришок.

Ми починали, будучи національним виробником велопокришек, завдяки якому індійців важко вибити з сідла їх велосипедів і продовжуємо рости сьогодні, стаючи законодавець моди на глобальному рівні ...

GRL є частиною одного з найбільших промислових конгломератів Індії - групи Siyaram Poddarі не забуває про основні віхи свого розвитку, завдяки яким ми досягли нашого реального стану.

GRL - це все, що пов'язано з вашими зростанням розвагами та відчуттям польоту

Вперед, відчуйте це з нами! Наші цілі і завдання Дати нове визначення поняття якості Цінувати довіру наших акціонерів Безперервно вдосконалюватися, змінюватися і рости!

 

О НАС

Шукаєте нові запчастини чи аксесуар для свого велосипеда ? Тоді вам до нас
В нашому магазині досить широкий асортимент, а якщо чогось і не знайшли то можливо придбати товар під замовлення. Якщо у вас виникли питання, або вам потрібна кваліфікована допомога у виборі запчастин чи аксесуарів,
ви можете звернутися до наших консультантів, які нададуть вам потрібну інформацію та допомогу.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ

Телефоны: (Київстар, Viber) (МТС) (Life )