(Київстар, Viber)   (МТС)   (Life )
Адрес: Украина, Хмельницкая обл., Каменец-Подольский, Шевченко, 2
 

Kenda, Покришки, ЧАСТИНИ КОЛЕСА

У 1962 році молодий і цілеспрямований пан Чин Пао Ян (Chin Pao Yang) організував маленьку фабрику, з персоналом з 50 чоловік, для виробництва покришок і камер для велосипедів. Згідно з переконаннями творця фірми, компанія KENDA розвивається і вдосконалюється, дотримуючись філософії Чин Пао Яна, яка заснована на принципах чесності, якості обслуговування та обов'язковому новаторство. І ось вже на протязі майже півстоліття співробітники фірми, передають новому поколінню не тільки досвід роботи, але і філософські переконання, і філософську концепцію компанії.

Завдяки постійному вдосконаленню продукції, прагненню до все більш високій якості і, не в останню чергу, завдяки своїм співробітникам, компанія Kenda згодом стала найбільшим в світі виробником велосипедних шин і камер. Тепер в її асортимент входить велика кількість моделей покришок для велосипедів, покришок і камер для скутерів, мотоциклів, сільськогосподарської техніки, ATV, і легких вантажівок, автомобільних шин, які користуються попитом у всьому світі.

Зараз Kenda Rubber Industrial Company об'єднує 7 фабрик c загальним числом співробітників понад 7000 чоловік в Тайвані, Китаї і В'єтнамі і має свої представництва в США, Австралії, Нової Зеландії та Гонг-Конгу.

Компанія продовжує рости і розвиватися по всьому світу. Дотримуючись нових тенденцій і запитам споживача, ми вдосконалюємо виробництва і рецептурний склад гуми.

 

О НАС

Шукаєте нові запчастини чи аксесуар для свого велосипеда ? Тоді вам до нас
В нашому магазині досить широкий асортимент, а якщо чогось і не знайшли то можливо придбати товар під замовлення. Якщо у вас виникли питання, або вам потрібна кваліфікована допомога у виборі запчастин чи аксесуарів,
ви можете звернутися до наших консультантів, які нададуть вам потрібну інформацію та допомогу.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ

Телефоны: (Київстар, Viber) (МТС) (Life )